Produktet e veçuara

Makinë saldimi tejzanor rrotullues Makinë saldimi kompakte me tegel tejzanor

Përshkrim i shkurtër:

Përshkrim i shkurtër:

Vendi i origjinës: Kinë
Emri i markës: Rps-zërit
Certifikimi: CE
Numri i modelit: RPS-RW35

 • Bri:Çeliku/titaniu
 • Frekuenca:35 khz
 • Fuqia:800 W
 • Gjenerator:HC2000CS

  Detajet e produktit

  FAQ

  Etiketat e produktit

  Pajisje saldimi rrotullues tejzanor 35 Khz për ngjitje tejzanor

  Prezantimi

  Bori rrotullues tejzanor 35 Khz është projektuar për saldim me qepje tejzanor.

  ltrasonic mund të përdoret për një shumëllojshmëri të gjerë të pëlhurave të bëra nga njeriu dhe plastikës, me pëlhura natyrale gjithashtu mund të përdoren me një përmbajtje minimale of të paktën 60% atjemoplastike.

  Materialet e përdorura gjerësisht për vulosjefutja dhe prerja e qeseve të filtrit pa perforim gjilpëre në veshje të brendshme të lehta dhe veshje sportive duke u bashkuar me lidhjen e rripit Velcro etj.Megjithëse i ngjashëm në pamje dhe funksionim me makinat e qepjes tradicionale, lidhësi SeamMaster High Profile ka një hapësirë ​​më të madhe midis timonit dhe borisë, duke e bërë atë ideal për aplikime të drejtuara me dorë me toleranca të ngushta ose kur punoni rreth kthesave.

  Një makinë qepëse tejzanor është e gjithanshme dhe e lehtë për t'u përdorur për të qepur, prerë, prerë, prerë, ngjitur, stampuar ose për të prerë dhe vulosur në të njëjtën kohë. Procesi i përdorur nga çdo makinë qepëse tejzanor është i shpejtë, i thjeshtë dhe efikas.

  Është me të vërtetë një teknologji fleksibël. Për shkak të përshtatshmërisë së dizajnit të saj, është e mundur të montoni makinën qepëse në një tavolinë pune ose ta instaloni atë në sisteme gjysmë ose plotësisht të automatizuara.

  Parametri:

  ArtikulliParametri
  Frekuenca35 Khz
  Fuqia 800 W
  Amplituda e dridhjes (a)15 ~ 25 μm
  Materiali i veglaveçeliku/titani
  Gjerësia e saldimit7 mm në maksimum

  Aplikimet e makinës qepëse tejzanor:

  Makina jonë e saldimit me ultratinguj është përshtatur mirë për operacione make-up në aplikime të ndryshme si: mbrojtja nga dielli ose çdo operacion tjetër në tekstilet tuaja teknike ose jo të endura. Së fundi, kjo pajisje e gjithanshme dhe autonome do t'ju mundësojë të kryeni modele të ndryshme vulosjeje.*Teknologji tejzanormund të përdoret vetëm në tekstile sintetike (me një minimum fibrash sintetike), termoplastikë ose çdo produkt termo-fusibël. Për të qenë të sigurt, mos hezitoni të na kontaktoni për provat e prerjes ose saldimit me ultratinguj.

  Përparësitë

  Përdorimi i një makine qepëse tejzanor sjell një sërë avantazhesh:

  • Gërshetim i shpejtë dhe me kosto efektive;

  • Qepje elastike;

  • Nuk ka nevojë për materiale harxhuese si shirit, kapëse ose ngjitës;

  • Rezultatet e vazhdueshme;

  • Nuk ka kohë ftohjeje dhe kosto të reduktuara të mirëmbajtjes;

  • Nuk ka kohë shkrepjeje për mjetin stapler;

  • Mbytje në një operacion
  • Nuk ka nevojë për gjilpëra, fije, bobina dhe çdo aktivitet që lidhet me përputhjen e ngjyrave, inventarin, mbështjelljen dhe prerjen;

  • Miqësore ndaj mjedisit sepse nuk ka nevojë për ngjitës dhe tretës;

  • Skajet mbyllen pa lënë asnjë vrimë qepjeje, duke parandaluar kështu depërtimin e agjentëve kimikë, patogjenëve të gjakut dhe grimcave të tjera.

  Rotary Ultrasonic Welding Machine Compact Ultrasonic Seam Welding Machine 0


 • E mëparshme:
 • Tjetër:


 • E mëparshme:
 • Tjetër:
 • Q1. Çfarë lloji i materialit të bririt?

  A. Aliazh titani, ne gjithashtu personalizuam hom alumini për klientin më parë.

  Q2. Sa është koha e dorëzimit?

  A. Për shtëpinë e zakonshme, 3 ditë, për shtëpinë e personalizuar 7 ditë pune.

  Q3. A kërkon nxjerrja me ultratinguj gjithashtu shtimin e një katalizatori kimik?

  A. Jo. por disa kohë kanë nevojë për trazim mekanik.

  Q4. A mund të funksionojë pajisja vazhdimisht?

  A. Po, mund të funksionojë 24 orë në mënyrë të vazhdueshme.

  Q5. Cili është kapaciteti i përpunimit të një grupi pajisjesh për nxjerrjen tejzanor?

  A. Kapacitet përpunues të ndryshëm hor të ndryshëm, për 2000W Kamxhik me nëntë seksione mund të merret 2L~10Lmin.

  Q6. Cila është garancia e pajisjes suaj të sonikatorit?

  A. Të gjitha pajisjet një vit garanci.

 • Saldim me ultratinguj abs
 • Makinë saldimi me ultratinguj me dorë
 • Fletë alumini për saldim tejzanor
 • Saldim dhe prerje me ultratinguj
 • makinë saldimi me ultratinguj
 • makinë saldimi me ultratinguj për bakër
 • makinë saldimi me ultratinguj për pëlhurë
 • Makinë saldimi me ultratinguj për plastikë
 • Makina saldimi me ultratinguj
 • Lini Mesazhin Tuaj